Araç Üstü Yük Taşıma Aparatları

Aracınız küçük veya aileniz büyük olabilir ya da bisiklet, kano, kayak gibi spor amaçlı hobi gereçlerinizi yanınızda taşımanız gerekebilir, ailenize yeni bir bebek gelmiş puseti koyunca başka yer kalmamıştır, aracınıza LPG taktırmışsınız ve zaten küçük olan bagaj eşyalarınıza yetersiz kalmıştır.

Araç üstü taşıma aparatlarının (Portbagaj, Tavanda bisiklet taşıyıcı, Kayak ve Snowboard taşıyıcı, Açık bagaj…gibi) araca bağlanabilmesi için, öncelikle aracınıza özel taşıyıcı barlardan almalısınız. Her aracın taşıyıcı bar sistemleri araca özel olarak üretilir ve araca zarar vermemesi, sağlam tutması gibi özellikleri öncelik taşır (Paketinde aracınızın marka ve modelinin yazdığına dikkat ediniz, üniversal denilen ürünleri kullanmayınız). Sağlam tutmayan taşıyıcı barlar, üzerindeki aparatı ve yüklerinizi yüksek süratlerde tutamaz ve uçarsa, özellikle arkadan gelen araçlar için bir facia olabilir. Bu yüzden taşıyıcı barlar, bu tür aparatlar için çok önemlidir. Sonraki kural ise aparatların taşıyıcı barları sağlam tutmasıdır.
        Tüm bu sistemler içinde en çok talep edilen yük taşıyıcı ürün port bagajlardır. Kapalı olması eşyaları toz, yağmur gibi etkenlerden koruduğu gibi rüzgar direncine karşı en az sürtünmeyi sağlayacak özellikte dizayn edilir ve üretilirler.

380 – 350 Lt Tabut yük Taşıma Port Bagaj Aparatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir